Лак глянсовий в аерозолі ZEBRA (400 мл)
Артикул:112951
Про товар
Лак глянсовий в аерозолі ZEBRA призначений для захисту та декоративної обробки різних типів поверхонь (металевих, бетонних, дерев'яних, скляних, паперових та ін.), як усередині, так і зовні приміщень.
Переваги:
- високий захист;
- атмосферостійкість;
- легко наноситься;
- відмінна адгезія до поверхні, що фарбується.
Інструкції з використання:
- Попередньо необхідно підготувати поверхню: очистити від старих покриттів, відшліфувати та знежирити. Як заключний шар лак наноситься через 30 хвилин після нанесення останнього шару емалі.
- Застосовувати при температурі 15-30 °С. Струшувати балон до 3-х хвилин, щоб розмішати вміст. Це дозволить досягти однорідності покриття.
- У процесі роботи необхідно періодично струшувати балон і провести пробне розпилення, а саме нанести невелику кількість лаку в непомітному місці та перевірити на сумісність із покриттям. При нанесенні балон слід тримати вертикально. Розпиляти слід тонким шаром на відстані 25-30 см від поверхні, що фарбується. Для досягнення максимального ефекту лак наносити краще в 2-3 шари з інтервалом в 3-5 хвилин.
- У разі неповної витрати матеріалу, слід перевернути балон вгору дном і розпиляти до повного знебарвлення. Це запобігає засиханню матеріалу в клапані і дозволить використовувати балон надалі.
Характеристики:
| Колір: | Прозорий |
| Блиск: | Глянцевий |
| Час висихання: | 5-10 хвилин |
| Витрата: | 1.5-2 м2 залежно від товщини шару |
| Тип приміщення: | Сухе приміщення |
| Готовність до застосування: | Готовий до застосування |
| Область застосування: | Для внутрішніх та зовнішніх робіт |
| Обсяг: | 400 мл |
| Виробник: | ZEBRA |
Виробник
ZEBRA
